RSRA Zdrowe Życie

Wolontariat

Historia multimedialna

Z życia klubu

Galeria w linkach

Telewizja reportaże o nas

Nasze filmiki

Konkursy plastyczne

Turnieje piłkarskie

Kącik poezji

NGO

Dzień Trzeźwości

Dni bez alkoholu

Statystyki

Program

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Slajdzik

Ranking

KSIĘGA GOŚCI

Ruda Śląska

Linki Ruda Śląska

Alkoholizm

Test

Ważne adresy

Abstynencja

Warto posłuchać

Grupa Al-Anon

Narkomania

Przemoc

Bezdomni

Ważne telefony

Informator RZSA

Pomożemy Ci



Kampania PARPA

IPZ

Rekomendacje

Wymiana linków

Przydatne linki

UM Ruda Śląska

Pogoda

Partnerzy medialni

Kalendarz

ROPS

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05/09/2013 19:09
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany na portalu społecznościowym: FACEBOOK możesz oglądać nasze fotki w dziale / Facebook profil/ Galeria w linkach oraz Facebook strona

Teledyski

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Tu jesteśmy

Powitanie

RUDA ŚLĄSKA / WITAMY NA STRONIE RUDZKIEGO STOWARZYSZENIA RODZIN ABSTYNENCKICH "ZDROWE ŻYCIE" / 41-700 Ruda Śląska / ul. Ballestremów 16 / Tu znajdziesz aktualne informacje i adresy placówek, instytucji, stowarzyszeń i grup samopomocowych zajmujących się problemem alkoholizmu, narkomani i innych uzależnień !!! / "Zdrowe życie to trzeźwe życie", "Abstynencja jest darem miłości"

Wyniki III konkursu


 
ROZSTRZYGNIĘCIE III KONKURSU PLASTYCZNEGO
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


W siedzibie Rudzkiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Zdrowe Życie” przy ulicy Ballestremów 16 odbyło się 25 maja o godz. 12.00 podsumowanie i uroczyste rozdanie nagród w trzeciej edycji konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać literacka” . Na konkurs wpłynęły 43 prace z 7 szkół podstawowych Miasta Ruda Śląska oraz ODK „Matecznik”. Dostarczone prace były podzielone na 2 kategorie wiekowe:

I Kategoria: uczniowie klas I – III
II kategoria:
uczniowie klas IV – VI

Dla Wszystkich uczestników konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, a dla nauczycieli - opiekunów podziękowania. Poziom konkursu był bardzo wysoki. W nagrodzonych pracach doceniano głównie walory artystyczne technik malarskich i rysunkowych, samodzielność wykonania i staranność wykonania.

Lista nagrodzonych w Konkursie Plastycznym:

Kategoria I – klasy I –III
I miejsce: Anita Sładkowska
SP. Nr 14, klasa I opiekun: Joanna Chruścińska
I miejsce: Zofia Brojacz SP. Nr 7, klasa I opiekun: Wiesława Kapała
II miejsce: Zofia Chęć SP. Nr 6, klasa I opiekun: Alina Warzecha
II miejsce: Dawid Puschhaus SP. Nr 14, klasa I opiekun: Joanna Chruścińska
III miejsce: Natalia Spora SP. Nr 6, klasa II opiekun: Alina Warzecha
III miejsce: Oliwia Wyrwich SP. Nr 21, klasa I opiekun: Anna Yosef

Kategoria II – Klasy IV – VI
I miejsce: Nikola Głodek SP. Nr 41, klasa IV opiekun Aleksandra Janusz-Holka i Jolanta Wosińska
I miejsce: Patrycja Badura SP. Nr 41, klasa IV opiekun Aleksandra Janusz-Holka i Jolanta Wosińska
II miejsce: Maria Buczyńska SP. Nr 14, klasa IV opiekun Joanna Chruścińska
III miejsce: Magdalena Lipik SP. Nr 14, klasa VI opiekun Joanna Chruścińska

Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia, a nauczyciele dyplomy.
Wszystkie szkoły otrzymały zaproszenia do konkursu.

Zobacz prezentację prac:
Link
Organizatorem konkursu plastycznego było Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Zdrowe Życie”.

Przetłumacz stronę


Wygenerowano w sekund: 0.04
18,347,469 Unikalnych wizyt