RSRA Zdrowe Życie

Wolontariat

Historia multimedialna

Z życia klubu

Galeria w linkach

Telewizja reportaże o nas

Nasze filmiki

Konkursy plastyczne

Turnieje piłkarskie

Kącik poezji

NGO

Dzień Trzeźwości

Dni bez alkoholu

Statystyki

Program

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Slajdzik

Ranking

KSIĘGA GOŚCI

Ruda Śląska

Linki Ruda Śląska

Alkoholizm

Test

Ważne adresy

Abstynencja

Warto posłuchać

Grupa Al-Anon

Narkomania

Przemoc

Bezdomni

Ważne telefony

Informator RZSA

Pomożemy Ci



Kampania PARPA

IPZ

Rekomendacje

Wymiana linków

Przydatne linki

UM Ruda Śląska

Pogoda

Partnerzy medialni

Kalendarz

ROPS

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05/09/2013 19:09
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany na portalu społecznościowym: FACEBOOK możesz oglądać nasze fotki w dziale / Facebook profil/ Galeria w linkach oraz Facebook strona

Teledyski

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Tu jesteśmy

Powitanie

RUDA ŚLĄSKA / WITAMY NA STRONIE RUDZKIEGO STOWARZYSZENIA RODZIN ABSTYNENCKICH "ZDROWE ŻYCIE" / 41-700 Ruda Śląska / ul. Ballestremów 16 / Tu znajdziesz aktualne informacje i adresy placówek, instytucji, stowarzyszeń i grup samopomocowych zajmujących się problemem alkoholizmu, narkomani i innych uzależnień !!! / "Zdrowe życie to trzeźwe życie", "Abstynencja jest darem miłości"

Konkursy: plastyczny i literacki

W siedzibie Rudzkiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Zdrowe Życie” przy ulicy Ballestremów 16 odbyło się podsumowanie i uroczyste rozdanie nagród w czwartej edycji konkursu plastycznego „MAMA, TATA, SIOSTRA, BRAT – DLA RODZINY CAŁY ŚWIAT”. Na konkurs wpłynęło 66 prac z 8 szkół podstawowych Miasta Ruda Śląska.

Celem konkursu było:
- tworzenie przyjaznego klimatu wokół rodziny
- podkreślenie znaczenia rodziny w kształtowaniu osobowości dziecka
- rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi
- rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej
Dostarczone prace były podzielone na 2 kategorie wiekowe:
I Kategoria: uczniowie klas I – III
II kategoria: uczniowie klas IV – VI

Dla uczestników konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, Poziom konkursu był bardzo wysoki. W nagrodzonych pracach doceniano głównie walory artystyczne technik malarskich i rysunkowych, samodzielność wykonania i staranność wykonania.

Lista nagrodzonych w konkursie plastycznym:

Klasy I –III

I miejsce: Roksana Kieda SP. Nr 23, klasa I B
II miejsce: Karolina Pawłowska SP nr 30, klasa I C
II miejsce: Wiktoria Krupa SP nr 41, klasa III B
III miejsce: Zofia Brojacz SP nr 7, klasa III B
III miejsce: Igor Żmudzki SP nr 7, klasa III B
Wyróżnienie: Marcin Jędrosek SP nr 41, klasa I B
Wyróżnienie: Karolina Kłudka SP nr 16, klasa III
Wyróżnienie: Zuzanna Ziarnik SP nr 41, klasa II D
Wyróżnienie: Anna Leś SP nr 30, klasa II A
Wyróżnienie: Marek Słodki SP nr 30, klasa II A
Wyróżnienie: Maksymilian Kowalski SP nr 30, klasa II A
Wyróżnienie: Karolina Grodzińska SP nr 20, klasa II B
Wyróżnienie: Michał Musialski SP nr 20, klasa II B

Klasy IV – VI

I miejsce: Julia Jakimowicz SP nr 16, klasa IV A
I miejsce: Wiktoria Salzberg SP nr 20, klasa IV A
II miejsce: Michał Rostkowski SP nr 7, klasa VI
III miejsce: Barbara Drobczyk SP nr 20, klasa V
III miejsce: Nikola Mrowiec SP nr 20, klasa V
IV miejsce: Anna Ptak SP nr 7, klasa VI A
IV miejsce: Marek Wypior ZS. nr 2, klasa V A
Wyróżnienie: Maria Błaszczak SP nr 6, klasa VA
Wyróżnienie: Anna Róg SP nr 6, klasa VA

Rozstrzygnięty został również konkurs literacki dla uczniów szkół gimnazjalnych „Szczęście – to nie jest stacja, do której zmierzasz, lecz sposób podróżowania”. Na konkurs wpłynęło 6 prac z 3 szkół gimnazjalnych Miasta Ruda Śląska.

Celem konkursu było:
- Inspirowanie młodzieży do aktywności twórczej,
- Rozwijanie umiejętności literackich,
- Popularyzowanie twórczości literackiej dzieci i młodzieży,
- Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni,
- Zachęcenie dzieci do refleksji nad sobą i otaczającym światem.

Lista nagrodzonych w konkursie literackim:

I miejsce: Patrycja Preszer Gimnazjum nr 4, klasa III GA
II miejsce: Tomasz Stachurski Gimnazjum nr 9, klasa III B
III miejsce: Małgorzata Włodarczyk Gimnazjum nr 9, klasa III B
III miejsce: Aleksandra Josek Gimnazjum nr 1, klasa I GC
Wyróżnienie: Małgorzata Rymarczyk Gimnazjum nr 1, klasa II GC
Wyróżnienie: Magdalena Witalińska Gimnazjum nr 1, klasa II GC

Przetłumacz stronę


Wygenerowano w sekund: 0.04
18,347,514 Unikalnych wizyt